Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cóż to za piękne uszko, a jaki gustowny kolczyk na nim. (fotka #17) ...aż się prosi żeby ugryźć ! Mniam, mniam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE napisał:
Jestem tak zażenowana komentarzami, które tutaj się pojawiają. Świadczy to o tak ogromnym prostactwie i braku kultury ze strony komentujących, że brak mi słów. Śmieszą mnie komentarze typu jak bardzo kosztowna jest to impreza i ile dobrego można by zrobić za te pieniądze. Jestem przekonana, ze osoby, ktore tak piszą mają już swoje własne, kosztowne studniówki za sobą i wówczas ta suma tak im nie przeszkadzała. Jeżeli nie mają, być może to po prostu zawiść? Ale w końcu jesteśmy "bananowym towarzystwem" z 1 LO, więc rodzice zapłacili czyż nie? Nikt tylko nie wspomniał o tym, że aby bawić się na tej szalenie kosztownej studniówce Staszica i się do niego dostać, to trzeba sobie na to zapracować wysokimi wynikami w nauce. Będąc na tej studniówce nie zauważyłam nikogo, kto zachowywałby się nieadekwatnie do sytuacji więc osoby, których nie było na tej studniówce nie mają prawa komentować zachowania osób w niej uczestniczących. Pozdrawiam
Ja jestem zażenowana oglądając zdjęcia "bananowego towarzystwa" (patrz zdjęcie nr15)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj dziewczyny, dziewczyny... Najpierw trzeba się nauczyć siadać, a dopiero później zakładać spódnice, sukienki i pończoszki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 ZDJĘCIE - Dwie dziewczyny w parze ? Ta po prawej jaka grzyweczka na cukier...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zdjęcie 18 jest więcej niż OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny jak z obrazka ! Oj długo wy wianuszka nie ponosicie, oj nie ponosicie... Tylko te chłopaki jakieś takie wystrachane. Zawsze uważałem że dziewczyny powinny mieć starszych chłopców za towarzyszy, tak przynajmniej o 5 lat. Pewnie niejedna już wianuszek straciła, ale te którym się jeszcze ostał też długo go nie ponoszą, bo są za urodziwe te dziewoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chłopak ze zdjęcia # 7 jakiś taki dziwny jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ten chłopak ze zdjęcia # 7 jakiś taki dziwny jest.
...wróć ! Chodziło mi o tego ze zdjęcia # 9 oczywiście. Chociaż ten z siódmego też jest dziwny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jestes dziwny z tego 7. -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś nie ma pojęcia na temat na który się wypowiada to powinien to przemilczeć. Szkoła od kilku lat stara się o wybudowanie własnej hali sportowej i w końcu się udało. Po długich negocjacjach Dyrekcji i Rady Rodziców w ubiegłym roku został zatwierdzony przez władze miasta projekt. Jego skutki już są widoczne w szkole, ponieważ w czasie wakacji przeprowadzono generalny remont parteru i szatni, odwodniono i odgrzybiono oraz założono nowe instalacje i wyremontowano wszystkie łazienki i wreszcie w kranach jest ciepła woda. Między innimi z tego powodu zniknął bluszcz ze ścian budynku, ale wróci wg zapewnień Też jako staszicaki chcielibyśmy mieć studniówkę w szkole, ale nie ma takiej możliwośći. Fizycznie aula i sala gimnastyczna nie dały by rady sprostać temu wydarzeniu. Podobno też aula mogłaby się zawalić z powodu dużej ilości tańczących. Bardzo się cieszę, że kolejny rocznik zorganizował sobie studniówkę w restauracji. My mieliśmy w hali MTL, ale to nie miało klimatu. Pozdrawiam absolwentka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolwentka Staszica napisał:
Jak ktoś nie ma pojęcia na temat na który się wypowiada to powinien to przemilczeć. Szkoła od kilku lat stara się o wybudowanie własnej hali sportowej i w końcu się udało. Po długich negocjacjach Dyrekcji i Rady Rodziców w ubiegłym roku został zatwierdzony przez władze miasta projekt. Jego skutki już są widoczne w szkole, ponieważ w czasie wakacji przeprowadzono generalny remont parteru i szatni, odwodniono i odgrzybiono oraz założono nowe instalacje i wyremontowano wszystkie łazienki i wreszcie w kranach jest ciepła woda. Między innimi z tego powodu zniknął bluszcz ze ścian budynku, ale wróci wg zapewnień Też jako staszicaki chcielibyśmy mieć studniówkę w szkole, ale nie ma takiej możliwośći. Fizycznie aula i sala gimnastyczna nie dały by rady sprostać temu wydarzeniu. Podobno też aula mogłaby się zawalić z powodu dużej ilości tańczących. Bardzo się cieszę, że kolejny rocznik zorganizował sobie studniówkę w restauracji. My mieliśmy w hali MTL, ale to nie miało klimatu. Pozdrawiam absolwentka
Niezmiernie cieszy mnie że są jeszcze osoby którym chce się odpowiadać na zbędne komentarze i zaczepki ludzi kompletnie nie mających pojęcia w temacie i piszących byle co, tylko po to żeby napisać. Ludzie, jak w ogóle wyobrażacie sobie 500 osób na tej małej sali, lub auli w Staszicu? Zazdrościcie że ludzie ze zdjęć dostali się do jednej z najlepszych szkół w Lublinie? Niektóre wypowiedzi zamieniają się w zwykły trolling. Patrz np. wypowiedź p. Pawła w której komentuje on chłopaka na pierwszym zdjęciu. Człowieku, co Ty chcesz od faceta wyglądającego jak James Dean, nawet fryzurę ma podobną Wie ktoś, czy to może jakiś latynos? Ach, gdybym miała do niego numer, była kilka lata młodsza, a on nie miał tej dziewczyny... I mówię to bardzo serio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE napisał:
Jestem tak zażenowana komentarzami, które tutaj się pojawiają. Świadczy to o tak ogromnym prostactwie i braku kultury ze strony komentujących, że brak mi słów. Śmieszą mnie komentarze typu jak bardzo kosztowna jest to impreza i ile dobrego można by zrobić za te pieniądze. Jestem przekonana, ze osoby, ktore tak piszą mają już swoje własne, kosztowne studniówki za sobą i wówczas ta suma tak im nie przeszkadzała. Jeżeli nie mają, być może to po prostu zawiść? Ale w końcu jesteśmy "bananowym towarzystwem" z 1 LO, więc rodzice zapłacili czyż nie? Nikt tylko nie wspomniał o tym, że aby bawić się na tej szalenie kosztownej studniówce Staszica i się do niego dostać, to trzeba sobie na to zapracować wysokimi wynikami w nauce. Będąc na tej studniówce nie zauważyłam nikogo, kto zachowywałby się nieadekwatnie do sytuacji więc osoby, których nie było na tej studniówce nie mają prawa komentować zachowania osób w niej uczestniczących. Pozdrawiam
Jestem zażenowana patrząc na zdjęcie nr 15. "Bananowe towarzystwo" ? OK Ale skąd ten brak skromności czy tego w elitarnej szkole nie uczą, czy rodzice nie przekazali podstaw dobrego wychowania? W życiu liczy się nie tylko ocena z nauki ale również umiejętność radzenia sobie z ocenami innych osób tych prostackich i bez kultury w taki sposób aby nie zejść to ich poziomu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D napisał:
Jestem zażenowana patrząc na zdjęcie nr 15. "Bananowe towarzystwo" ? OK Ale skąd ten brak skromności czy tego w elitarnej szkole nie uczą, czy rodzice nie przekazali podstaw dobrego wychowania? W życiu liczy się nie tylko ocena z nauki ale również umiejętność radzenia sobie z ocenami innych osób tych prostackich i bez kultury w taki sposób aby nie zejść to ich poziomu
A cóż Cię tak zażenowało w tymże zdjęciu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Stypa a nie studniówka!
W takim razie to najlepsza stypa na jakiej byłam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już do poloneza nie przykrywa się ramion??? co to ma być???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokolenie X napisał:
to już do poloneza nie przykrywa się ramion??? co to ma być???
a co to kościół? wiem o co chodzi,ale to nie te czasy i nie ta młodzież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładna, dorodna młodzież, oby im się w życiu POszczęściło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...